Türk Anarşi | KURAL YOK ! HILE SERBEST ! ADMIN YOK | IP : mc.turkanarsi.xyz

Gelecek misin ?

• Evet

Kullanılan: 1 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çoktan geldim

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

MustafaAta

Kullanıcı
Kullanıcı
Neden Anarşi Sunucusu ?
Lütfen bilgisizlikten olduğunu sanmayın, eski projelerimize göz atabilirsiniz. Anarşi düşüncesi ilk başta oyuncu olarak çok hoşuma gitti ve 2b2t sunucusuna girmeyi düşündüm ve şansımı denedim uzunca bir süre bekledikten sonra restart geldi ve restartdan sonra sunucuya girmiştim. Spawndan uzaklaşmaya çalışırken oyundan attı ve tekrar girmeye çalışmadım bile çünkü 20£ bağış yapmasam oyunda barınamazdım bile. O yüzden Türk sunucuları test ettim ve fark ettim ki tam anlamıyla sorunsuz bir sunucu yoktu. Ben de bu sebepten arkadaşıma danıştım ve bu noktadayız.

Anarşi Oyun Tipi Nedir
Oyuncuların yönetim kadar güçlü olduğu, kuralları en güçlü oyuncuların belirlediği bir oyun türüdür. Vanilla oyun deneyimine ekstra özellikler ekleyerek sizlere sunduğumuz bu oyunda siz de erkenden güçlenmeye başlayarak oyun içerisindeki en güçlü takıma sahip olabilirsiniz. Anarşinin tek bir kuralı var, o da kural olmamasıdır. Yapmanızı istemediğimiz bazı şeyleri sunucuda engelledik ancak bir şekilde bu engeli geçerseniz, bir kural yok. İstediğinizi yapabilirsiniz, istediğiniz gibi eğlenebilir ve sunucunun hakimiyetini elde edebilirsiniz!

Hile Serbes mi ?
HER TÜRLÜ HİLE SERBES

Girişte Bekle Sırası Varmı ?
Evet girişte bekleme sırası vardır ama optimizasyon için oyun içinde değil sunucuya bağlanılıyorda beklersiniz sunucumuz sınırsız slotludur. GİRMENİZ EN FAZLA 10 SANİYE SÜRER

Ban Yeme Şansımız Var Mı ?
Sunucuda kural olmadığı için hiçbir şekilde ban yeme şansınız yok!

Durmadan küfür eden kişilere ne yapacağız ?
/sustur komutu ile istediğiniz kişi susturabilirsiniz. Bu şekilde susturduğunuz kişinin mesajları sohbetinizi kirletmeyecek.

Lag ve Chunklar hızlı yükleniyor mu?
Lag olmaması için elimizden gelen her şeyi yaptık güçlü bir makineye kurulduk ve oyun içi optimizasyon yaptık. Harita oyun sırasında performans kaybına uğratmasın diye de önceden 10.000*10.000 blokluk (390.625 Chunk) bir alanı önceden oluşturduk.

SORABİLİCEĞİNİZİ DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ SORULARIN SONUNA GELDİK

Sunucunun özellikleri

RAM > 16
GB

İşlemci > intel i9 9900k

Saklama alanı > 750 GB SSD

Lokasyon > Batı Avrupa

İp adresi > mc.turkanarsi.xyz

Son düzenleme: