Tanıtım play.CreationIsMine.com ➤ OP Skyblock - Anlatacaklarım buraya sığmaz. O yüzden içeri girin lütfen. (+60 Online)

BlackKpoT

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar,
CS6 kullanmayı bilmiyorum. Bunun üzerine böyle bir konu açmaya karar verdim kimine göre sade bir konu tasarımı kime göre CS6 kullananlardan daha açıklayıcı bir konu tasarımı. Bu size kalmış ben bunu tercih ettim. Çektiğim videoları düzenleyip renderladım. Sizlere daha ilgi çekici gelebileceğini düşündüm.

Direkt dalıyorum abi! Bismillah

Benim Hakkımda:

İsmim Arda, 18 yaşındayım 6 senedir sunucu işleriyle uğraşıyorum. Pek yol katettiğimi söyleyemem. Sınavlar, okul varken sunucu yürütmek baya bi' zor bunu anladım. Hazır plugin paketi olmayıp tek tek plugin indirme sitelerinden sadece gerekli olan pluginleri indirdim, onları Türkçeleştirdim. En sonunda sunucumuz açtım.

Şimdi sistemlerimize geçelim!

YKS BOSS:

Bu Boss'umuz ölümsüzdür. Yani siz öldürdüğünüzü düşündüğünüz sırada kendisi dinlenme köşesine çekilip dinlenir ve sizi tekrar avlamak için geri döner.
Köşesinden çıkması için 2 saat dinlenmesni gerekir. 2 saat sonra tekrardan /warp boss'a uğrar.

EKONOMİ SİSTEMİ:
Ekonomi benim emek skyblock sunucumda olduğu gibi düşük düzeyde. Yani kimsede 10TRİLYON, 10 GRAND TRİLYON para olmayacak. Paralar düşük diye emek skyblock diye düşünmeyin. /market'te paraya göre düzenlendi. Yani OP sunucu açtım merak etmeyin :D

KÖYLÜ TAKAS:
Köylülerimiz genelde Bronz, Creation Parçaları ile ilgilenir ama ona V6 V7 kazmalar gösterirseniz gözleri ışıldar ve onlara dokunmak için sizden alır ve yükseltir + basar.
Yükseltmeler:
V6 Kazma + V6 Kazma = V7 Kazma
V7 Kazma + V7 Kazma = V8 Kazma
...
V9 Kazma + V9 Kazma = V10 Kazma
Bunların yanında;
Creation Parçaları ile kasa anahtarları yapılır.

EVENT HAKKINDA:
Event takvimimiz bulunmaktadır. İşte takvimi ve verilen eşyalar:

1x Prismarine
8x Zümrüt Blok
16x Elmas Blok
48x Altın Blok
128x Demir Blok
1x Creation Parçası
1x 2500 TL'lik Para Çeki
1x Event Kasası Anahtarı
16x Biftek

BLOK SEVİYELERİ:
Bu blokların adaya konulması takdirinde size kazandırdıkları seviye aşağıda verilmiştir.

AŞAMA GÖREVLERİ:
Ada seviyenize bağlı olarak Ücretsiz Bilet'inizde ilerleme kaydedebiliyorsunuz.
Diyelim 50.000 ada seviyesine ulaştınız. /c'de bulunan Aşama: Ejderha görevini yapıp ardından /biletler'e girip Ücretsiz Aşamalar'da bulunan Ejderha Ol butonuna basarsanız size Ejderha tagı ve yetkileri verilecektir. Ayrıntılı bilgi için /bilgi yazabilirsiniz.

KASALAR:

OBSİDYEN (EDİT):
Başlangıçta size V5 kazma verilir. Her 128 Obsidyen kazdığınızda otomatik olarak 1 adet Creation Parçası kazanırsınız. 4 Creation Parçası ile V6 kazma yapılır ve her aynı niteliğe sahip kazma birleştirildiğinde - örneğin V6 ile V6 - bir üst versiyonu ile dönüştürülebilir. Dönüştürme işlemini /warp takas'ta bulunan Demirci Maho yapmaktadır.

GÖRÜNTÜLER:
Şu anda Emek Skyblock sunucumuzun spawnını kullanıyoruz. Aynı olmayan haritaları yukarıdaki videolardan izlemişsinizdir. Ama ekibim yeni bir harita yapma başladı. Yeni yapım aşamasında olan haritadan birkaç görüntü gösterebilirim.

- KAPANIŞ -
Eğer buraya kadar okuduysan çok teşekkür ederim çünkü sunucuya gelip benim ya da rehberlerimin başının etini yemeyeceksin. Çünkü çoğu kişi IP'yi alıp geçiyor. Neyse benim için bir sorun yok. Teşekkürler.

SUNUCU BİLGİLERİ:

IP Adresi:
play.CreationIsMine.com
Web Sitesi: https://CreationIsMine.com
Sürüm: 1.8 - 1.12.2
Maksimum Oyuncu Sınırı: 200
Lokasyon: Türkiye
İşlemci: E5-2697v2
Toplam Sunucu RAM: 18 GB
OP Skyblock RAM: 6 GB