Rehber Minecraft Sunucu Reklamı, Online Oyuncu Attırma

Celil

Kullanıcı
Kullanıcı

Minecraft Sunucu Reklamı Nasıl Yapılır?
Merhaba AnkSOFT Forum üyeleri bugün sizlere Minecraft Sunucu Reklamı yapmayı, online oyuncunuzu attırmayı göstereceğim.

1) Forumlarda Konu Paylaşımı Yapın
İlk adımla başlıyoruz, etkili bir yöntem olmakla beraber ÜCRETSİZ ve kolay bir şekilde bu yöntemi uygulayabiliriz. Minecraft sunucu tanıtımı, minecraft türk sunucuları, minecraft server listesi, şeklinde Google'a arattığınızda bir çok forum sitesi çıkacaktır. Bu forum sitelerine üye olup, doğru kategoriye ve kurallara uyarak açtığınız konular onaylanacaktır. Forum kitlesi üzerinde sunucunuzun konusu görüp sunucunuzu beğenenler sunucuya katılacaktır :) Minecraft Server Tanıtımı yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

86

2) Sunucu Listelerine Sunucularınızı Ekleyin
İkinci adımla devam ediyoruz, aynı şekil forum taktiği gibi ücretsiz ve kolay yöntemdir. Bu da oldukça etiklidir. Minecraft servers, minecraft sunucuları, minecraft türk sunucuları, minecraft serverleri şeklinde Google'a arattığınızda bir çok sunucu listesi sitesi çıkacaktır. Bu sitelere üye olup, sunucunuzu ekle kısmından sunucunuz hakkında bilgi verip paylaşın. Bu sitelerde vote sistemi vardır, çok votesi(oy) olan site listede daha yukarıda gözükecektir. Listede yukarıda gözükmek, ziyaretçilere daha çok ulaşmayı sağlar. Vote pluginleri ile oy veren oyuncularınıza hediye verebilirsiniz.

87

3) YouTuberlarla Anlaşmak
Üçüncü adımla devam ediyoruz, youtuber bulabilirsiniz. Youtube'da sunucu tanıtımları yazdığınızda bir çok youtuber çıkacaktır. Bazı youtuberlar ücret isterken, bazıları sadece sunucunuzda youtuber rankı ister :) Ücretli youtuberlar, diğer youtuberlara göre daha etkili olacağınıda belirtelim. Sunucunuzda tanıtım yapan youtuberlar kitlesini rahatlıkla size yönlendirecektir. webmaster forum

89

4) Discord Sunucularında Reklam
Bir discord sunucusu açıp, diğer discord sunucularıyla partner olabilirsiniz. Partner olduğunuz sunucuların üye sayısı ne kadar yüksekse o kadar iyi bir oyuncu sağlarsınız. Partner sunucu everyone çektiğinde bir çok kişiye bildirim gidecektir ve sunucunuzdan haberdar olacaktır. AnkSOFT discord sunucumuza isterseniz gelebilirsiniz.

88

Bir konumuzun daha sonuna geldik, düşüncelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın!

İyi forumlar dilerim.​
 
Son düzenleme:
Üst